Úvod

Vítejte na mé osobní webové stránce

Tomáš PetránekJmenuji se Tomáš Petránek a pocházím z Břeclavi. V červnu 2007 jsem úspěšně ukončil studim na Obchodně podnikatelské fakultě v Karviné, která je součástí Slezské univerzity v Opavě. Vystudoval jsem zde obor "Informatika v ekonomice". Před vysokou školou jsem maturoval na Obchodní akademii v Břeclavi a ještě dříve devět let navštěvoval Základní školu Slovácká v Břeclavi.

V profesním životě se zaměřuji zejména na počítačové sítě a tvorbu webových stránek a intranetových/internetových webových aplikací. V průběhu studia na vysoké škole jsem stál u zrodu studentské počítačové sítě KOSMOS - síť, kterou jsem z pozice hlavního správce postupně rozšířil do všech studentských pokojů. Pro její efektivní správu jsem vytvořil vlastní informační systém P@wouk, který vyvíjím do současné doby.  

Od roku 2008 jsem zaměstnán u firmy VIKTORIN Computers na pozici IT specialisty a mojí hlavní pracovní náplní je vývoj webových projektů, poskytování uživatelské podpory a poradenství. Nadále externě spolupracují se Slezskou univerzitou v oblasti problematiky kolejních síti a vývoje informačního systému a občas o této problematice také přednáším.

Ve volném čase rád jezdím na kole, trávím čas na horách, cestuji nebo v zimě lyžuji.

Pokud se o mně chcete dovědět více, tak si můžete přečíst můj životopis nebo se podívat na moje reference. V případě jakýchkoliv otázek mě neváhejte kontaktovat.